ЕСЕННИ ПРОМОЦИИ 2022Г.

Дата на издаване на промоцията Период на валидност на промоцията Дестинация Хотел Цена от За дата Линк към офертата
ЕГИПЕТ
17.10 30.10.2022 ПЕРЛИТЕ НА ЕГИПЕТ – Кайро и Хургада – полет от Варна до Хургада Jasmine Palace Resort 5* от 1099 лв 12.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jasmine-palace-resort/918/887
17.10 30.10.2022 ПЕРЛИТЕ НА ЕГИПЕТ – Кайро и Хургада – полет от Варна до Хургада Palm Beach Resort 4* от 1099 лв 12.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/palm-beach-resort/918/7211
17.10 30.10.2022 ПЕРЛИТЕ НА ЕГИПЕТ – Кайро и Хургада – полет от Варна до Хургада Gravity Hotel and Aqua Park Hurghada 5* от 1199 лв 12.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/gravity-hotel-and-aqua-park-hurghada/918/893
17.10 30.10.2022 ПЕРЛИТЕ НА ЕГИПЕТ – Кайро и Хургада – полет от Варна до Хургада JAZ Aquamarine 5* от 1599 лв 12.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jaz-aquamarine/918/897
17.10 30.10.2022 ПЕРЛИТЕ НА ЕГИПЕТ – Кайро и Хургада – полет от Варна до Хургада JAZ MAKADI OASIS RESORT 5* от 1599 лв 12.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jaz-makadi-oasis-resort/918/768
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от София Jasmine Palace Resort 5* от 1090 лв 6.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jasmine-palace-resort/867/887
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от София Bellagio Resort and Spa 5* 1261 лв 06.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/bellagio-resort-and-spa/867/7499
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от София Gravity Hotel and Aqua Park Hurghada 5* 999 лв 06.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/gravity-hotel-and-aqua-park-hurghada/867/893
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от София JAZ Aquamarine 5* от 1482 лв 06.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jaz-aquamarine/867/897
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от Варна Jasmine Palace Resort 5* от 1090 лв 05.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jasmine-palace-resort/1104/887
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от Варна Bellagio Resort and Spa 5* 1261 лв 05.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/bellagio-resort-and-spa/1104/7499
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от Варна Gravity Hotel and Aqua Park Hurghada 5* 999 лв 05.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/gravity-hotel-and-aqua-park-hurghada/1104/893
17.10 30.10.2022 All Inclusive нощувки в Хургада с полет от Варна JAZ Aquamarine 5* от 1482 лв 05.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/jaz-aquamarine/1104/897
17.10 30.10.2022 ПЕРЛИТЕ НА ЕГИПЕТ – Кайро и Хургада – полет от София Gravity Hotel and Aqua Park Hurghada 5* 1199 лв 05.11, 12.11, 19.11, 26.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/gravity-hotel-and-aqua-park-hurghada/907/893 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/gravity-hotel-and-aqua-park-hurghada/908/893
Дата на издаване на промоцията Период на валидност на промоцията Дестинация Хотел Цена от За дата Линк към офертата
И още дестинации
20.10 25.10.2022 Перлата на Каталуния – Барселона Catalonia Park Putxet 4* 697 лв 26.10 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/catalonia-park-putxet/1151/20
30.09 25.10.2022 Столицата на модата и прочутите Италиански езера Ripamonti Residence или подобен 4* 699 лв 26.10 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/il-ripamonti-residence-ili-podoben/1169/7932
10.10 20.10.2022 ПЕРЛИТЕ на ИЗРАЕЛ с полет от Варна ПЕРЛИТЕ на ИЗРАЕЛ с полет от Варна от 1499 лв 01.11,15.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/hotel-po-programa-perlite-na-izrael-s-polet-ot-varna/1137/3880736379
10.10 20.10.2022 Португалия-страна на пътешественици B&B Lisboa Aeroporto от 980 лв 21.10 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/bb-lisboa-aeroporto-ili-podoben/954/7977
10.10 03.11.2022 Кападокия-приказка безкрай полет от София и Варна Burcu Kaya 4* 439 лв 06.11. 17.11. https://www.abax.bg/hotel-pochivka/burdcu-kaya-hotel/1102/609 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/burdcu-kaya-hotel/1186/609
10.10 03.11.2022 Кападокия-приказка безкрай полет от София и Варна Dilek Kaya 4* 439 лв 06.11., 13.11. 17.11. https://www.abax.bg/hotel-pochivka/dilek-kaya-hotel/1102/7560 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/dilek-kaya-hotel/1186/7560
12.10 21.10.2022 Йордания от А до Я – икономичен вариант Йордания от А до Я – икономичен вариант 1599 лв 05.11,12.11 и 19.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/hotel-po-programa-jordania-ot-a-do-ya-ikonomichen-variant/1170/1571384918
12.10 21.10.2022 Израел и Йордания Израел и Йордания 2199 лв 12.11 и 19.11 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/hotel-po-programa-izrael-i-jordania/1128/2759808657
19.10 27.10.2022 ПЛАЖ и ВЪЛНУВАЩИ ЕКСКУРЗИИ с чартър от София Turquoise Hotel Aqaba 3* 899лв 29.10 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/turquoise-hotel-aqaba/892/7861
19.10 27.10.2022 ПЛАЖ и ВЪЛНУВАЩИ ЕКСКУРЗИИ с чартър от София DWEIK III 4* 949лв 29.10 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/dweik-iii/892/7338
19.10 27.10.2022 ПЛАЖ и ВЪЛНУВАЩИ ЕКСКУРЗИИ с чартър от София Marina Plaza Hotel Tala Bay 4* 1368лв 29.10 https://www.abax.bg/hotel-pochivka/marina-plaza-hotel-tala-bay/892/7644
Recent Posts

Leave a Comment